Canlı yayında az kalsın büyük bir felaket yaşanacaktı! (VIDEO)

0
77

Twitch canlı yayını sırasında dikkatsizce hareket eden bir video blogger neredeyse bir felaket yaşayacaktı. Yaşanan ilginç olay Twitch-in en çok konuşulan konuları arasına girdi!

Twitch gibi bir platformda bildiğiniz gibi kamera, bilgisayar ve internet bağlantısı olan herkes canlı yayın yapabiliyor. Aslına bakarsanız YouTube’un oyun odaklı alternatifi de diyebileceğimiz Twitch, canlı yayınlar sırasında yüzlerce garip ve bazen de korkutucu olaylara da sahne oluyor.

Twitch bünyesindeki turnuva yayınları, ünlü oyunlar,vs yanında felaketleri ve sakarlıkları ile de ünlü bir platform aslında. Gelen son felaket videosu ise Ana Playing adlı bir video bloggerden oldu. League of Legends yayını sırasında yaptığı dikkatsiz bir hareket sonucu az kalsın büyük bir felakete yol açacaktı.

Oyunun başlamasını beklerken bir yandan da elindeki çakmak ile oynayan Ana, farkında olmadan saçını tutuşturdu. Uzunca bir süre saçının yandığını fark etmeyen Ana, izleyenlerin uyarısı ile saçının tutuştuğunu öğrendi.

Heyecanla saçını söndüren Ana, ciddi bir travma almasa da bu küçük felaket Twitch-in en çok konuşulan olayları arasında yer aldı ve videosu kısa sürede 200 binden fazla kişi tarafından izlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here