Instagram açıklamalarına fotoğraf, video ekleme özelliği ve diğer yenilikler geldi

0
51

Instagram-ın son güncellenmesinde açıklamalara ve onlara verilen cevaplara fotoğraf ve video ekleyebilme özelliği geldi.


Birkaç gün önce Instagram deki açıklamalar bölümü değişmişti. Yenilenmiş açıklama bölümü çok daha rahat şekilde gerçekleştiriliyor. Bundan sonra biri sizin yorumunuza cevap verdiği zaman, o cevap, bildirim listesinde değil, mesaj bölümünde görüntülenecek . Ayrıca açıklamalara cevap olarak fotoğraf ve video da ekleme imkanı da var.

Ayrıca kullanıcılar bundan sonra direkt olarak herhangi bir mesajı başka birine gönderebilirler. “Bundan sonra sizin cevabınız otomatik olarak yazılanları kendisi birleştirecek.

Sadece cevaplama düğmesine tıklayarak kameraya gidin ve selfie çekerek onu mesajınızla birleştirin “- diye Instagram-ın resmi blogunda belirtiliyor.
Başka bir yenilik ise şöyle, kullanıcılar bundan sonra kendi fotolarını çeşitli tasvirlerle birleştirerek, onlara efektler eklemek mümkün olacak. Instagram-a gelen bu yenilikler hem Android, hem de iOS sistemleri için aktif durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here