iPhone 8’in üretimine start verildi. Cihaz hakkında yeni bilgiler

0
15

Ünlü OnLeaks lakabı ile tanınan Steve Hemmerstoffer un yaptığı açıklama şöyle; “Apple”, iPhone 8’in üretimine start verdi.

Bu konuda yaptığı açıklamayı da kendi Twitter hesabında özel kaynaklara dayanarak söylediğini belirtiyor. Onun sözlerine göre iPhone 8’in üretimine, “Apple”  grafik planı üzerinde başladı ve bu açıdan değerlendirildiğinde cihazın satış tarihiyle ilgili herhangi bir sorunun yaşanmaması gerekiyor.

Ayrı olarak bu demektir ki, yakın zamanda bizi, üretim süreçleri hakkında olacak sızıntılar bekleyebilir. Bu açıdan iPhone 8 hakkında bilgiler, tanıtımdan önce de sızdırılabilir.

Bununla birlikte bazı kaynakların verdikleri bilgilere göre iPhone 8, biraz gecikme ile satışa çıkacak. Bu, OLED ekranların yetmezliği ve cihazın teknik sorunları ile ilişkili olabilir. Verilere göre şu anda şirket mühendisleri, iPhone 8 için gerçekleştirilecek çeşitli teknolojiler ile ilgili zorluklar çekiyorlar. Belirtmek gerekir ki, yeni iPhone modeli, “Apple” şirketi tarafından Eylül ayında düzenlenecek geleneksel bir etkinlikte sunulacak. Verilere göre iPhone 8, çerçevesiz OLED ekrana ve kullanıcı yüz tarayıcısına sahip olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here