LG V30 Plus takdim edilecek.

0
15

LG’nin önümüzdeki günlerde sunacağı yeni amiral gemisi LG V30 yeni bir sızıntı haber ile karşımıza çıktı.

Ortaya çıkan bilgilere göre LG V30 Plus modeli satışa sunulabilir.LG akıllı telefonlar piyasasındaki yerini sağlamlaştırmak adına güçlü yatırımlar yaparak iddialı akıllı telefonlarla karşımıza çıkıyor. Ekran çerçeve oranını LG G6 ile oldukça düşüren LG, V30 modelinde de bu geleneği sürdürecek. Ortaya çıkan yeni sızıntı ise LG V30 Plus modelini gündeme getirdi.

LG’nin G6 modelinde yaptığı gibi V30 modelinde de farklı versiyonları piyasaya sunması gündemde. Ortaya çıkan bilgilere göre LG, G6 Plus ve G6 Pro modellerinden sonra şimdi ise LG V30 Plus modelini geliştiriyor.

İddialara göre Güney Kore’de satışa çıkacak olan LG V30 Plus, eğer talep görürse global pazara da satışa sunulabilir. Özelliklere baktığımızda ise V30 modeline kıyasla küçük farklılıklarla bir adım daha ileride olduğunu söyleyebiliriz.

6 inç büyüklüğünde 2880×1440 piksel ekranla gelecek olan LG V30 Plus, Snapdragon 835 işlemci, 6 GB RAM, 128 GB dahili bellek alanı, iki arka kamera, 3200 mAh batarya ve hi-Fi ses ünitesinin yer alacağı söyleniyor.

Fiyat yönünden ise 700 dolar fiyat etiketi ile gelmesi beklenen LG V30 modelinin aksine LG V30 Plus için ise 875 dolar fiyat etiketinin yer alması bekleniyor. 31 Ağustos tarihinde sunulacak olan yeni modellerin Eylül ayı sonunda raflardaki yerini alması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here