Nikon için en iyi 3 mobil uygulama

0
74

Esas mesele kameralar olunca pazardaki iki ağır toptan biri Canon ise diğeri de Nikon’dur. Nikon un orta düzey kameraları çok pahalı değildir ve yeteri kadar etkin çalışırlar. Aynı Canon ve diğer benzer markalarda olduğu gibi bu cihazları akıllı telefonlar ile kontrol etmek mümkündür. Bu imkanı yaratan uygulamalar ise sayısızdır. Biz ise size bu uygulamalar arasından en iyi bir kaç tanesini seçtik.

1.Camera Connect and Remote


Camera Connect and Control Nikon ‘un en stabil uygulamalarından biridir. Markanın satışta olan modellerinin % 80 ini destekler. Ücretsiz versiyonu çekilen resimlere bakmak, resimlerin veya videoların telefon üzerinden çekilmesi, shutter (deklanşöre basıldığında çekilen fotoğraf) i idare etmek gibi özellikleri kullanıma olanak tanıyor.

2.Camera Remote Control

Bu uygulama akıllı telefonunuzu fotoğraf makinesi için kontrol paneline çevirir. Kamerayı tripoda takıp sonra uzaktan rahatça kontrol için ideal bir araçtır. Bu uygulama tamamen ücretsizdir.

3.Magic Nikon Viewfinder

Diğerlerinden farklı olarak bu uygulama fotoğraf makinanızı kontrol etme imkanı vermez. Ama çevreyi gezip çekim için en iyi yerleri seçmek için mükemmel bir araç. Uygulama telefon kullanılarak çekilen resimlerin Nikon’da nasıl görüneceğini gösteriyor. En-yükseklik oranını değiştirir ve hatta eğime bile müdahale edebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here