Polaroid den iki yeni akıllı telefon geliyor

0
15
polaroid-den-iki-yeni-akilli-telefon-geliyor
polaroid-den-iki-yeni-akilli-telefon-geliyor

polaroid-den-iki-yeni-akilli-telefon-geliyor

Polaroid nihayet akıllı telefon piyasasına yeniden dönüş yapmaya hazırlanıyor. Yapılan açıklamalarla birlikte Polaroid-in iki yeni akıllı telefonu ortaya çıktı. Instant film adlı fotoğraf filmleri ve fotoğraf kameraları ile tanınan Polaroid, iki yeni Android akıllı telefon ve bir tableti çok yakında piyasaya sunacağını açıkladı.

Her ne kadar böyle bir firmanın akıllı telefonlar üretmiş olması garip gelse de, bu iki cihazın Polaroid tarafından üretilen ilk akıllı telefon olmadıklarını da belirtmek gerekiyor.

Polaroid Cosmo K ve son dönemde akıllı telefon pazarında sıkça Polaroid Cosmo K Plus modelini sunan firma, cihazların aşağı segment seviyesi olarak kabul edileceğinin de sinyallerini verdi. Düşük bütçeler için hazırlanan Polaroid Cosmo K; 5 inç lik 720p ekran, 13 MP lik arka ve 5 MP lik selfie kamerasına sahip olarak üretilecek. Cihazda 1.3 GHz de çalışan dört çekirdekli MediaTek işlemci yer alıyor ve 8 GB dahili bellek alanına sahip olarak piyasaya sunulacak.

Polaroid Cosmo K-dan biraz daha iyi olan Polaroid Cosmo K Plus modelinde ise tek fark olarak 5.5 inç lik ekran görünüyor. Polaroid firması iki cihazın da fiyatını ya da ne zaman piyasaya sunulacağını açıklamış değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here