Super Mario Run nihayet , Android için geldi

0
151

Yılların efsanesi, çocukluk arkadaşımız ve hepimizin sevgilisi haline gelen bir oyun “Super Mario Run” ın geri döndüğü hakkında bilgiyi sizinle paylaşmıştık. “Nintendo” nun yeniden ama bu kez farklı şekilde piyasaya sunduğu oyun ilk olarak “iOS” platformuna gelerek “App Store” da yerini almıştı.

Birkaç aydır Android platformuna geleceği hakkında haberleri çıkan oyun, nihayet, söz konusu platform için bugün sunuldu. Kendi sevdiğini kurtarmaya çalışan kahramanımızı bu kez daha uzun bir macera bekliyor. Oyunu buradan telefonunuza indirebilirsiniz. Şunu da belirtelim ki, oyun bugün sabah saatlerinden itibaren yüklenmeye açık bir şekilde ülkelere paylaşmaya başlandı. Türkiye için birkaç saat geç gelse de, şu anda oyunu “Play Store” dan yüklemek mümkündür.
Oyunu “Play Store” dan yüklemesini bilmeyen izleyicilerimiz için ise, oyunun “apk” dosyasını paylaşıyoruz. Buradan “apk” dosyasını yükleyip, kurmakla “Super Mario Run” ı telefonunuzda oynayabilirsiniz. Oyuna gelince, ücretsiz yükleyip oynayabileceğiniz oyunun 9’uncu bölümünden sonra sizden 9.99 $ ücret talebi istenmektedir. “Andorid” platformunda olan bir oyun için oldukça pahalı olan bu tutar, muhtemelen bu oyunun delicesine hayranı olan kişiler tarafından ödenecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here