Uçaktan düşen Galaxy S5 video çekimine devam etti (VİDEO)

0
17

Samsung Galaxy S5, uçaktan yapılan bir video çekimi sırasında yüzlerce metreden aşağı düştü ve hiçbir şey olmamış gibi çekime devam etti. Samsung Galaxy S5 için ciddi bir sağlamlık testi gerçekleştirilmiş oldu. Blake Henderson adlı bir kişi tarafından uçaktan düşürülen Galaxy S5, havada süzüldükten sonra yüzlerce metreden yere sorunsuz bir iniş gerçekleştirdi.

Bulunduğu uçaktan bir başka uçağı göstermeye çalıştığını ifade eden Henderson, Galaxy S5 telefonunu elinden aldı. Güvenlik nedeniyle camın açık olduğu belirtilirken, telefon yaklaşık 305 metreden bir kişinin bahçesine düştü. Aşağıdaki videodan da anlaşılacağı üzere akıllı telefonlar toprağa düştükten sonra da çalışmaya ve hatta çekim yapmaya devam ediyor.

Bu ilginç olaya dair video çekim youtube’da Blake Henderson’un yakını Robert Ryan tarafından yüklenmiş. Videoda, cihazın düşüşünden yere çakılmasına kadarki süreci izlemek mümkün. Öte yandan düştükten sonraki Galaxy S5 gövdesinin durumunu da oldukça merak ettik doğrusu. Kameranın sağlam kaldığı kesin ancak gövde sağlam kaldı mı veya ekran çatladı mı maalesef bu konuda bir bilgi yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here