Dünyanın ilk akıllı koruyucusu (condom) : iCon! (18+)

0
13
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

dunyanin-ilk-akilli-kondomu

Akıllı telefonlar ile başlayan akıllı cihazlar listesi, akıllı televizyon, akıllı saat, akıllı oyuncak vb. ile devam ediyor. teknoanalist.com olarak her gün sizlere farklı farklı türlerde akıllı cihazları sunuyoruz ve neredeyse biz de bu cihazların artık çok da çeşitlenmeyeceğini düşünmeye başlamıştık.

“Daha başka ne olabilir?” Diye düşünürken British Condom adlı üreticinin yeni ürünü olan iCon un haberini aldık. Öyleki iCon adını verdikleri akıllı koruyucu (!) ile akıllı cihazlar listesine en tuhafını dahil eden firma, tek kullanımlık değil defalarca kullanılabilen bir koruyucu hazırladı . Akıllı koruyucu olduğunu belirttiğimiz iCon, bunu içerisindeki nano çipe borçludu.

Normal bir koruyucu olarak kullanılan iCon, bluetooth ile telefonunuza bağlanarak cinsel ilişki sırasında harcadığınız kalori miktarı, giriş-çıkış hızı ve toplam kullanım süresi gibi garip bilgileri ve vücudunuzun o andaki ısısını telefonunuz üzerinden size bildiriyor.

dunyanin-ilk-akilli-kondomu-2

Boyut olarak tüm ölçülere uygun olduğu iddia edilen bu akıllı koruyucu, 60 Pounds-sterlin fiyatı ile İngiltere’de satışa çıktı. Şu anda sadece iOS için uygulaması olan iCon un Android için de uygulaması hazırlanmakta.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here