İlk Kıvrımlı Ekranlı Bilgisayar!

0
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Eğer çok farklı bir masaüstü bilgisayar sahibi olmak isterseniz, biraz bekleyip kıvrımlı ekranı olan bir Samsung ATIV One 7 Curved modeli alabilirsiniz.

İlk Kıvrımlı Ekranlı Bilgisayar!

Samsung’un televizyonlarında görülen kıvrımlı ekran teknolojisi, şimdi de masaüstü bilgisayarlara geldi. Kıvrımlı ekranların gerçekten işe yarayıp yaramadığı hala tartışıladursun, Samsung bu ekran türünden bir de all-in-one denilen cinsten, kasa ve ekranın birleştiği bir bilgisayar üretmiş.

Kıvrımlı ekrana sahip televizyon setlerinde TV’yi kenarlardan izlemek pek mantıklı değil, çünkü tüm görüntü ortaya odaklanmış şekilde ayarlanmış. Ama bilgisayar zaten tek başınıza kullandığınız bir cihaz olduğu için, kıvrımlı ekranı burada kullanmak, önünde oturan kişiyi sarmalıyor hissi yaratabilir.

ATIV One 7 Curved için teknik özellikler de çok ayrıntılı değil. Gövdenin için yerleştirilmiş parçalardan işlemci yeni nesil bir Intel i5 Broadwell olacak, farklı bellek seçenekleri verilecek ve 1 TB harddisk kullanılacak. Ayrıca birde HDMI görüntü girişi bulunacakmış, böylece Oyun konsolları bağlanıp bir TV gibi kullanılabilecek.

2015’in ilk çeyreğinde piyasaya 1,299 dolar ’dan başlayacak fiyatlarla çıkacak ATIV One 7 Curved bilgisayar, büyük ihtimalle CES 2015 fuarında sergilenecek.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.