Jay Z den Kickstarter benzeri proje: Arrive

0
9
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Teknoloji alanında yaptığı yatırımlar ile de farklı bir şekilde tanınan Jay Z nin son girişimi Arrive kapılarını açıyor. Peki Arrive ne işe yarayacak? Tüm detaylar haberimizde!

jayz

Jay Z, Arrive’ın kapılarını açıyor. Rap müziğinin en çok tanınan isimlerinden biri olan Jay Z, Roc Nation adlı şirketinden yayımladığı basın bildirisi ile Arrive’ın hizmete başladığını bildirdi.

Arrive nedir?

Arrive aslına bakarsanız Kickstarter’a oldukça benzeyen bir oluşum. Fakat onu Kickstarter ve Indiegogo gibi oluşumlardan ayıran en önemli temel nokta, markalaşma konusunda büyük bir destek sunacak olmasıdır. Yani bir ürün hazırladığınızda sadece satışıyla ya da tanıtımı ile meşgul olmakla kalmayacak, ürününüzü bir marka haline getirmek için de çaba sarf edecek.

Ek olarak, örneğin sporcular veya sanatçıların da bir marka haline gelebilmesi için çalışacak. Benzer diğer kurumlara baktığımızda, kullanıcılar tarafından destek sağlanan bütün projelerin hızlı bir büyümeye sahip olduğu görülüyor.

Bunun üzerine Roc Nation’ın yani Arrive’ın da markalaşma konusunda vereceği desteği eklediğinizde, başarılı olma potansiyeli yüksek olan projelerin hayatımızda yer alan bir marka haline dönüşmeleri kolaylaşacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here