Samsung Galaxy S8 in fotoğrafı Evan Blass tarafından internete sızdırıldı

0

 

samsung-galaxy-s8-in-fotografi-evan-blass-tarafindan-internete-sizdirildi

Aslında bu görüntüyü bir ay önce göreceğimizi düşünüyorduk. Bu fotoğraf, henüz resmi olarak sunulmamış telefonların görüntülerinin internete sızdırılması ile uğraşan, ünlü Twitter kullanıcısı Evan Blass tarafından yayıldı.

samsung-galaxy-s8-in-fotografi-evan-blass-tarafindan-internete-sizdirildi-2

Bu fotoda yeniden dizayn edilen Galaxy telefonu görünüyor. Fiziksel düğmeleri olmayıp tıpkı Galaxy S7 Edge deki gibi oval kenarlara sahip. Ön çerçeve, önceki modellerden daha küçük olup, cihazın üst ve alt kısmında daha az yer kaplıyor.

Sızıntıda yazılım ve cihazın gövdesi üzerine ek bir bilgi verilmedi. Ancak canınızı sıkmaya değmez, çünkü cihazın resmi formda sunulmasına hala tahminen bir ay gibi bir süre var. Başka bilgilerin de sızdırılması için daha çok zaman var.

Şimdiki durumda “Samsung” zor bir dönemde ve bu sızıntının da zamanlanması oldukça garip olarak kabul edilebilir. Bugün, dünyanın en büyük cep telefonu fuarı olan Mobile World Congress in son günüydü. Bu konferans geleneksel olarak “Samsung” un üç Galaxy telefonunu açıkladığı bir konferans. Ancak bu yıl sadece iki tablet sundu ve Mart ayının sonlarında S8 için NYC nin önem teşkil edeceğini açıkladı.

MWC 2017 yine de oldukça kaliteli gösteri vardı, ancak genel olarak “Samsung” un yarattığı heyecan eksikti.

 

Bu sızıntı ile “Samsung” yeniden haberler listesinde üst basamaklara geri döndü ve yeniden “Nokia”, “BlackBerry”, “LG” gibi kendi telefonları ile sıçrayışa geçen diğer modeller arasına katıldı.